Gizlilik Politikası

Sitemizde yer alan Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları saglikasistan.com’a aittir.

Saglikasistan.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar sitemiz saglikasistan.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.

İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. saglikasistan.com harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Saglikasistan.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

Code, news, pictures and all copyrights belong to all kinds of content, such as interviews saglikasistan.com.

All articles located in www.saglikasistan.com site, materials, images, audio files, animations, videos, designs, copyrights, designs and arrangements copyright law No.

5846 is protected. They trade in your site may be reproduced in any way saglikasistan.com without written permission, distributed, modified, transmitted.

And specification of unauthorized copying and use of resources can be made. saglikasistan.com external links will open in a separate page.

Authors are responsible for the published writings and comments. The saglikasistan.com without any notice, you can go to at any time change.

The information contained in this website is not liable for any errors arising.